Политика конфиденциальности

Повідомлення про конфіденційність

 

Компанія Crane Co. поважає ваше право на недоторканість конфіденційної інформації. Ми відповідально підходимо до процедури збору і використання ваших персональних даних в ділових цілях згідно із законодавством, принципами об’єктивності і прозорості, при цьому, застосовуючи належні засоби безпеки для захисту цілісності і конфіденційності ваших персональних даних. Такий підхід узгоджується з нашою політикою дотримання всіх діючих законів про збереження конфіденційності і захист даних і відображає те, наскільки важливим для нас є збереження довіри клієнтів, ділових партнерів, робітників та інших осіб, які надають нам свою персональну інформацію.

 

Огляд процесу обробки персональних даних

 

Термін «персональні дані» означає будь-які дані про вас, які ви нам надаєте під час відносин з нами, незалежно від того, чи є ви нашим клієнтом, постачальником, робітником, інвестором або кандидатом на посаду в нашій компанії.

 

  • Ми обробляємо лише ті персональні дані, які ви нам надаєте. Ми повідомимо вас про те, які персональні дані ми зберігаємо, кожного разу, як ви запитаєте про це.

 

  • В тих випадках, коли ви надаєте нам ваші персональні дані, ми не надаємо їх стороннім компаніям, не повідомивши вас про це, за виключенням випадків, коли зобов’язання надати таких даних передбачено місцевим законодавством.

 

  • Ми обробляємо ваші персональні дані при необхідності, наприклад, коли ми обробляємо вашу заяву, коли ви хочете придбати наші продукти, або ми бажаємо придбати будь-що у вас. Якщо ви — інвестор, ми використовуємо дані, які ви нам надали лише для надання запитаної вами інформації.

 

  • Ми не зберігатиме ваші дані понад встановлений термін. Якщо ваші дані більше не потрібні, ми їх видаляємо .

 

  • Якщо ви бажаєте, щоб ми оновили ваші персональні дані або видалили їх, будь ласка, повідомте нас про це. Ми докладемо зусиль для своєчасної обробки вашого запиту .

 

  • Ваші персональні дані використовуватимуться лише з тією метою, з якою ви нам їх надали. Якщо ми маємо намір використати їх з іншою метою, ми заздалегідь отримаємо ваш дозвіл на це.

 

  • Якщо у нас виникне потреба здійснити оцінку благонадійності  або обробити платіжну інформацію, ми заздалегідь отримаємо ваш дозвіл на це.

 

­   У зв’язку з тим, що інформація про наші продукти, ринки і клієнтів має конфіденційний характер, можуть вимагатися регулярні перевірки відомостей. Ці перевірки здійснюватимуться лише ухваленими партнерами, і ми вас повідомимо, якщо виникне потреба в їх проведенні .

 

­   У випадках, коли це вимагається нормативними актами, ми здійснюємо перевірку на предмет вашої відсутності в санкційних списках Європейської служби зовнішніх зв’язків, Міністерства торгівлі США, як цього вимагають місцеві законі або особливі вимоги галузі.

 

 

Огляд політик забезпечення безпеки

 

Наш обов’язок полягає в тому, щоб обробляти ваші персональні дані з обережністю. Ми маємо діючі політики і технології, націлені на захист персональних даних фізичних осіб. Наша мета – надавати ваші дані лише тим особам, яким потрібен доступ до них.

 

Згідно з цим, ми маємо діючі процедури забезпечення безпеки для виявлення вірогідних невідповідностей при обробці персональних даних, включаючи постійну перевірку журналів реєстрації та файлів безпеки з наших комп’ютеризованих систем. Журнали реєстрації та файли безпеки використовуються для відстеження шляху пересування ваших персональних даних. У відповідних випадках ми залучаємо ухвалених сторонніх професіоналів або експертів із забезпечення безпеки для надання допомоги в обслуговування цих систем.

 

Щодо спеціальних процесів, пов’язаних з обробкою даних, ми використовуємо лише ухвалених постачальників, вибір яких відбувався виходячи з того, що вони можуть виконати доручену їм роботу безпечно і в секретному режимі. Ми вимагаємо від цих постачальників дотримання таких  самих стандартів, яких дотримуємося ми самі, і ведемо облік їхньої діяльності з обробки даних.

 

Одним із цих спеціальних процесів є безпека електронної пошти. Перш, ніж надійти до нас, адресовані нам Інтернет-повідомлення фільтруються автоматично на предмет наявності спаму, вірусів і образливих слів з боку сторонніх постачальників послуг.  Фактично, електронні листи можуть проходити через міжнародні кордони і зберігатися на «хмарних» серверах з метою здійснення деяких наших операцій. Ми не приймаємо шифровані електронні повідомлення, оскільки ми не можемо визначити, чи є вони безпечними для наших операцій.

У будь-яких обставинах ми дотримуємося наших зобов’язань і домовленостей з вами, нашими діловими партнерами і місцевими органами влади. У випадку виникнення суперечок між нашими зобов’язаннями і домовленостями, ми повідомимо вас про це і допоможемо отримати необхідні відповіді.

 

З метою забезпечення ефективності нашої політики конфіденційності ми також прагнемо співпрацювати з місцевими органами нагляду за дотриманням вимог до захисту даних.

 

Особа, відповідальна за захист даних

 

Будь ласка, надсилайте ваші запитання і зауваження у письмовому вигляді поштою на адресу нашого Відділу із захисту даних (Privacy Office).

 

Attn: Privacy Office

Crane Co

100 Stamford Place

Stamford, CT 06902

USA

 

Задля зручності ви можете надсилати питання, зауваження або запити на адресу: privacy@craneco.com.

 

Міжнародна передача персональних даних

 

Оскільки ми є транснаціональною компанією, яка здійснює сумісні за часом операції, ми можемо надавати вашу персональну інформацію в різні місця, різним структурним і функціональним підрозділам, за необхідності, з приводу того, що ми ведемо діяльність з вами. Надані вами дані використовуються лише згідно з вашими вимогами і за вашим запитом.

 

Ваша інформація може надсилатися в юрисдикції, включаючи США, які можуть не забезпечувати захист даних на тому самому рівні, який передбачено в вашій країні проживання. Ми використовуємо типові договори для контролю за передачею і обробкою (або онлайн, або оффлайн) усіх персональних даних здобувачів на посаду, працівників, клієнтів, постачальників, інвесторів та інших Суб’єктів персональних даних, які звертаються до афілійованих осіб і дочірніх компаній Crane Co, незалежно від їхнього місця знаходження.

Ми є учасником Рамкової угоди про захист конфіденційності між ЄС і США («Рамкова угода»), метою якої є забезпечити передачу персональних даних між ЄС і США із застосуванням таких самих засобів захисту даних, що  передбачені законодавством ЄС. З нашого боку, Рамкова угода застосовується щодо персональних даних про працівників, отриманих в США з Європейського Союзу («Персональні дані працівника ЄС»). Ми зобов’язуємося дотримуватися вимог Рамкової угоди щодо всіх персональних даних про працівників ЄС, які ми отримуємо. Ми повідомляємо працівників та інших суб’єктів персональних даних ЄС в Європі про збір, використання і розкриття персональних даних працівника ЄС в рамках внутрішніх політик компанії. Для того, щоб дізнатися більше про Рамкову угоду, див. Список учасників Рамкової угоди про конфіденційність тут. Працівники в Європі та інші особи, у яких виникли запитання або скарги, мають зв’язатися з контактною особою з питань Рамкової угоди за адресою: privacyshield@craneco.com.

 

Ваші права

 

Ви маєте право вимагати та отримувати інформацію про те, як ми обробляємо ваші персональні дані, прозоро, точно, в простій і легкодоступній формі. Ви також маєте право попросити нас виправити, обмежити і видалити персональні дані, які ми зберігаємо про вас, а також право на переносимість даних.

 

Ви маєте право подати скаргу до Органу нагляду в країні проживання, працевлаштування або повідомити про проблеми в нашій діяльності. Натисніть https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection_en

для отримання списку органів із захисту даних в ЄС і за кордоном, а також детальної інформації про те, як зв’язатися з ними .

 

 

Стосовно клієнтів і ділових партнерів

 

Стосовно клієнтів (покупців) і постачальників (продавців) правовою основою обробки персональних даних є укладання договору, стороною якого ви є, або з метою прийняття заходів за вашим запитом до укладання договору, зокрема, договорів купівлі-продажу, які ви ініціюєте з нами.  Персональні дані, які ми обробляємо, містять інформацію про ділові контакти, яка використовується для виконання договірних умов. Ці дані зберігаються шляхом ведення бухгалтерських книг і звітності з метою підтвердження наших взаємних законних інтересів. Інформація зберігається як в онлайн, так і в оффлайн режимі, в залежності від місця виробництва продуктів або надання послуг. Достатній захист забезпечується завдяки використанню типових договорів і стандартних умов договору.

 

Стосовно робітників, кандидатів і пенсіонерів

 

Стосовно кандидатів, працівників і пенсіонерів правовою основою обробки персональних даних є виконання договору, стороною якого ви є, або з метою прийняття заходів за вашим запитом до укладання договору, зокрема, трудових договорів. Дані, які використовуються, є вашою персональною інформацією, яка необхідна для виконання зобов’язань з виплати заробітної плати, пільг, пенсій і іншої місцевої обов’язкової звітності, які використовуються при виконанні договірних умов, про які ми вас повідомляємо при прийомі на роботу. Якщо ви надаєте інформацію про свою сім’ю, вона використовується в списку на отримання пільг, в які ви бажаєте їх включити. Також ви можете зазначити їх в якості контактної особи на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, якщо нам потрібно зв’язатися з ними для вашого добробуту. Інформація про вашу сім’ю зберігається лише стільки, скільки необхідно для надання пільг. Ваші персональні дані зберігаються шляхом ведення бухгалтерських книг і звітності компанії з метою  підтвердити наші взаємні інтереси і якщо вам в подальшому знадобиться фінансова допомога з Фонду Crane.  Інформація зберігається як в онлайн, так і в оффлайн режимі. Достатній захист забезпечується завдяки використанню типових договорів і стандартних умов договору.

 

Стосовно інвестиційного співтовариства

 

Стосовно інвесторів правовою основою обробки персональних даних є законний інтерес. Ми використовуємо надану вами інформацію лише через наш веб-сайт або за вашим письмовим запитом, або на паперовому, або на електронному носії. Ви можете вимагати від нас оновити або видалити інформацію у будь-який час. Ми використовуємо інформацію лише для виконання вашого запиту на надання інформації, а не з будь-якою іншою метою. Достатній захист забезпечується завдяки використанню типових договорів і стандартних умов договору .

 

Про наші місця знаходження

 

На більшості наших об’єктів використовуються технології моніторингу безпеки, включаючи, але не обмежуючись, камери спостереження, системи уловлювання рухів/звуків і системи контролю доступу. Також на наших об’єктах здійснюється контроль за користуванням мережею Інтернет. Ці системи використовуються для захисту людей, майна і  наших продуктів. Доступ до цих систем надається лише відповідному персоналу і сервісним компаніям .

 

Гості повинні підтвердити свою особу, надавши посвідчення особи, включаючи документи державного зразку для зон безпеки. Інформація про доступ гостей реєструється і зберігається в цілях забезпечення безпеки, контролю і проведення розслідувань.

 

Про наш веб-сайт

 

Файли Cookies

 

На цьому веб-сайті використовуються файли cookies («Файли Cookies») для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого веб-сайту. Файл Cookie являє собою невеличкий файл з буквами і цифрами, який ми зберігаємо на вашому браузері або жорсткому диску вашого комп’ютера. Файли Cookies містять інформацію, яка передається на жорсткий диск вашого комп’ютера .

Ці файли Cookies допомагають нам забезпечити вам якісну взаємодію, коли ви завантажуєте наші веб-сайти, а також дозволяють нам покращити наші сайти. Продовжуючи користуватися сайтами або розміщуючи будь-які форми на наших сайтах, ви погоджуєтесь з тим, щоб ми використовували файли Cookies.

 

Ми використовуємо наступні типи файлів cookies:

 

         Суворо необхідні файли Cookies. Це файли Cookies, які необхідні для роботи нашого веб-сайту. До них відносяться, наприклад, файли cookies, які дозволяють вам увійти в безпечні зони нашого веб-сайту і налаштувати ваш аккаунт і параметри новин.

 

         Аналітичні/ експлуатаційні файли Cookies. Ці файли дозволяють нам визначити і підрахувати кількість відвідувачів і простежити, як відвідувачі переходять по нашим веб-сайтам під час користування ними. Це допомагає нам покращити роботу наших веб-сайтів, наприклад, забезпечити, щоб користувачі з легкістю знаходили те, що вони шукають .

 

         Функціональні файли Cookies. Ці файли Cookies використовуються для того, щоб «розпізнати» вас, коли ви повертаєтесь на наш веб-сайт. Це дозволяє нам персоналізувати наш контент для вас, привітати вас за іменем і запам’ятати ваші переваги (наприклад, вибір мови або регіону ).

 

         Цільові файли Cookies. Ці файли Cookies реєструють ваші відвідування нашого веб-сайту, сторінок, які ви відвідали, і посилань, по яких ви переходили. Ви використовуємо цю інформацію для того, щоб зробити наш сайт і відображувану на ньому рекламу такими, що найбільше відповідають вашим інтересам. Також ми можемо надавати цю інформацію третім особам з цією метою .

 

При перегляді в режимі Private, InPrivate и Incognito видаляються всі файли cookies, коли ви закриваєте веб-браузер. Очистка історії браузера дозволить вам видалити будь-які файли cookies, які зберігаються на вашому комп’ютері.

 

Інше

 

Ми здійснюємо належні технічні та організаційні заходи безпеки для забезпечення захисту і безпеки вашої персональної інформації з метою запобігання втраті, неналежному використанню, несанкціонованому доступу, розкриттю або внесенню змін .

 

Практики із захисту конфіденційності, викладені в нашій Заяві про захист конфіденційності, застосовуються лише для наших Веб-сайтів. На Веб-сайтах можуть міститися посилання на інші веб-сайти. Компанія Crane Co. не несе відповідальності за практики із захисту конфіденційності або зміст таких інших сайтів. Якщо ви переходите на сайт за посиланням або іншим чином, будь ласка, вивчить політики конфіденційності, розміщені на цьому сайті .